Několik základních čísel

Silnejsi.cz

9082 +
Žen
12468 +
Mužů
Od r. 2014 +
Tak dlouho už seznamujeme lidi.
Naše vize

Seznamka, kde je důležitý charakter a ne obvod pasu

❣️ Seznamování lidí se věnujeme už od roku 2014. To se sešel Libor s Filipem a začali dávat dohromady první verzi webu. Když je omrzelo pít kafe jen ve dvou, přidali se Monika a Jakub. Jakub sice kávu nepije, ale ostatní ho ke stolu pustí i s hrnkem čaje.

Co kdo dělá?
Filip programuje, Jakub se stará o odstraňování operačních problémů, Monika se osobně věnuje uživatelům a Libor je všechny drží na správné cestě. ✅
Pardon - ještě je tu jedna entita. Naše nejlepší robotická kamarádka Vlasta. Čte doprovodné texty k našim edukativním videím. Není ve čtení dokonalá, ale pořád lepší, než kdokoliv z naší kanceláře. ;-)

Kontakt: Monika@Silnejsi.cz

Ceny: Základní služby/funkce jsou zdarma. Aktivace dalších služeb/funkcí je zpoplatněna. Cena za danou dobu služeb a možnosti platby se zobrazí uvnitř ve Vašem účtu na seznamce. VIP služby mohou být zpoplatněny opakovanými (automatickými) platbami. Zrušit je lze v nastavení/účet.


Právní ujednání: Podmínky používání služby a Zásady nakládání s osobními údaji jsou k nalezení v sekci "Smluvní podmínky", resp. "Zásady zpracování osobních údajů". Zásady zpracování osobních údajů obsahují i ujednání týkající se ochrany osobních údajů, cookies a zasílání obchodních sdělení.

Správu tohoto portálu vykonává společnost Amare duo s.r.o., se sídlem Kaprova 42/14, Praha 1, 110 00, Česká republika, společnost zapsaná u Městského soudu v Praze pod sp.zn C 370892, IČ 17378494, a to prostřednictvím svých zaměstnanců a partnerů. Email: info@happysupport.net; Tel.: +420 732 985 992